118743

Lijas Brīdakas radošā darba vakars “Neizdomātās domas”
08.12.2021Rīgas Latviešu biedrības Literatūras komisija aicina apmeklēt dzejnieces un prozaiķes Lijas Brīdakas radošā darba vakaru “Neizdomātās domas” 2021. gada 8. decembrī plkst.17.00 RLB Līgo zālē. 

Lijas Brīdakas pirmās publikācijas dzejā un prozā periodikā lasāmas jau 1953. gadā. Pirmais dzejoļu krājums  “Man dzīve dāvina smaidu" iznāk 1962. gadā, bet prozas grāmata – "Dienas prasa atbildi..." 1964. gadā. 2021. gada izskaņā ar VKKF atbalstu grāmatu apgādā “Madris” klajā nākusi Lijas Brīdakas grāmata “Mūža laime?”. 

Ievadā autore raksta: “Vai laimi iespējams izmērīt? Diezin vai… Tomēr esot aptaujāts un izpētīts, kas nosaka latvieša laimes kodu. Izrādās tajā noteikti ietilpst intelektuāls darbs un – tikpat svarīgi – saskanīga ģimene ar trim bērniem. Protams, arī pienācīgs dzīvoklis un vēl – bankā vajadzētu glabāties vismaz tūkstotim eiro, jo tas dod brīvības un drošības sajūtu, kas nepieciešama sirdsmieram un ilgstoši labam garastāvoklim.” 

Sarunā par literatūru un jauno grāmatu “Mūža laime?” piedalīsies Lija Brīdaka,  Ausma Kantāne, Dagmāra Beitnere-Le Galla,  Skaidrīte Naumova, Māra Svīre, Inga Skujiņa, Gaida Jablovska, Guntis Gailītis,  Toms Grēviņš,  Ēriks Hānbergs, Jānis Jurkāns (dramaturgs). 

 

Ieeja sarīkojumā par ziedojumu. 


Ieeja sarīkojumā uzrādot sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas faktu apliecinošu sertifikātu kopā ar personu apliecinošu dokumentu (arī bērniem līdz 12 gadu vecumam).

Sarīkojums tiks filmēts un fotografēts. Foto un video materiāli vēlāk var tikt izmantoti pasākuma publicitātei internetā (sociālajos tīklos, medijos).

      Atpakaļ