45326

Koncerts RLB 10.06.2014. plkst.19.00
10.06.2014


RLB  10.06.2014. plkst.19.00

Koncerts

Trīs dažādi kolektīvi, no kuriem katrs var lepoties ar savu rokrakstu, tradīcijām un mūzikas skatījumu, satiksies, lai izdziedātu dažādu komponistu skaņdarbus. 
No Vācijas pilsētas Etigheimas (Ötigheim) viesosies šī reģiona vadošie vīru un sievu kori. Vīru koris var lepoties ar 150 gadus senām dziedāšanas tradīcijām un vairāk kā 60 vīru balsīm. Koncertos vīrišķīgi stabilo kora dziedājumu pastiprina vāciski augstās pašcieņas stāja un cilvēcīgā sirsnība ar kādu diriģenta Stefana Kirstnera vadībā tiek atskaņots katrs skaņdarbs. Sieviešu koris "BelleAmie" ir dibināts 2003.gadā un apvieno triju paaudžu sieviešu balsis. Pieredzes, enerģijas un kopīga sievišķās būtības izjūta ir tā, kas veido vairāk nekā 60 dalībnieču dziedājumu diriģentes Jūlijas Gaubes vadībā.
Latviskās kora dziedāšanas tradīcijas koncertā atspoguļos RLB kamerkoris „Austrums” diriģenta Ārija Šķepasta vadībā.

Programmā:

Vīru koris un sieviešu koris „BelleAmie”
Othmar Kist „Pazel sawu”, Morten Lauridsen „Dirait-on”, G.M. Southerland/Carsten Gerltz „Sailing”

Sieviešu koris “BelleAmie”
Trad. Schottland “Greensleeves”, Py Bäckman/St.Nilsson “Gabriellas Sang”, G. Berryman/ J. Buckland/ W. Champion/ Chr. Martin “Viva la Vida”, B. Withers/ B. Ulvaeus/ B. Andersson “Lean on me”,   

Vīru koris
K. Fr. Zelter/ Fr. Silcher „Es war ein König in Thule” , L. Cohen/K.-H. Jäger „Hallelujah”, Joseph M. Martin „The awakening”, C. Coleman/Wolfgang Tropf „Rhythmus der Zeit”, (aus dem Musical: “Sweet charity”)
(Zugabe: Ernst Toch „Fuge der Geographie”)

Kamerkoris „Austrums”
 Dž.Bennets „All creatures now”,  E.Vitekers „With a lily in your hand”, Ā.Šķepasts „Es gulu, gulu”, P.Vasks „Liepa” 

Kopkoris
Jānis Cimze “Rīga dimd”
      Atpakaļ