67445

Koncerts „No klasikas līdz modernam”
17.07.2016


No klasikas līdz modernam


      2016. gada 17. jūlijā Rīgas Latviešu biedrības Zelta zālē koncerts No klasikas līdz modernam. Piedalās Multi-Piano ansamblis (Izraēla) –– 2 klavieres, 8 rokas. Koncerta programmā atskanēs mūzikas klasikas meistardarbi pasaules līmeņa mūziķu izpildījumā.

      MultiPiano ir unikāls klavieru projekts, kurā piedalās jaunās paaudzes virtuozi klavieru spēlētāji no Izraēlas, kas demonstrē savu klavierspēles meistarību, spēlējot dažnedažādās kombinācijās: izmantojot vienas līdz četrām klavierēm, spēlējot četrrocīgi vai pat astoņrocīgi, orķestra pavadījumā vai bez tā. Ansambļa repertuārā ir gan oriģināli meistardarbi, kas domāti izpildīšanai ansamblī daudzrocīgi, gan arī satriecoši, virtuozi aranžējumi.

      Ansamblim ir jau gandrīz pieci gadi, un pa šo laiku tas jau ir koncertējis četros kontinentos: no Pekinas koncertu halles līdz Buenosairesas Teatro Colon, Ņujorkas Merkin Hall un Londonas Henry Wood Hall, uzstājoties kopā ar tādiem kolektīviem kā Anglijas kamerorķestris, Izraēlas filharmonijas orķestris, Mozarteum Argentino no Buenosairesas. Ansamblis ir piedalījies mūzikas festivālos Taipejā, Sjameņā, Otavā, Telavivā un Jeruzalemē, kā arī televīzijas un radio šovos visās pasaules malās, no Austrumāzijas līdz Dienvidamerikai.

2015. gadā ansamblis izpelnījās Izraēlas Kultūras ministrijas balvu kā labākais kamermūzikas ansamblis Izraēlā.  


Ansambļa spēles video: www.youtube.com
Biļetes cena: 20,00 EUR

Biļetes nopērkamas Biļešu servisa kasēs
      Atpakaļ