72781

Izskanēs Dzintara Čīčas jaunā programma “Likteņlīnijas”
02.10.2016


Izskanēs Dzintara Čīčas jaunā programma Likteņlīnijas

      2. oktobrī plkst. 15 un plkst. 17.00 ar jauno soloprogrammu Likteņlīnijas Rīgas Latviešu biedrības Zelta zālē koncertēs šā gada Latvijas Šlāgeraptaujas un aptaujas Dzintara Dziesmas uzvarētājs Dzintars Čīča.
     Šī programma ir mana pateicība par to milzīgo mīlestību, ko klausītāji pret mani apliecināja, balsojot šā gada aptaujās, atklāj Čīča. Tas bija apliecinājums tam, ka man ir jāstrādā tālāk, jārada jauna programma un jāsatiek klausītājus klātienē.
      Gan Latvijas Šlāgeraptaujas, gan Dzintara Dziesmu gada finālā Dzintara Čīčas izpildītā dziesma Likteņlīnijas ar pārliecinošu balsu pārsvaru ierindojās 1. vietā. Šī dziesma jau vairāk kā pusgadu ir viena no spēlētākajām un pieprasītākajām Latvijas Radio 2 dziesmām. Jaunajā programmā skanēs gan Likteņlīnijas, gan citas Kaspara Antesa speciāli Dzintaram Čīčam radītās dziesmas, neizpaliks arī citas līdz šim zināmākās solista dziesmas, bet īpaši šai programmai Čīča ir iestudējis dziesmu ciklu no dažādiem mūzikliem. 
Programmā piedalīsies arī klausītāju iemīļotais estrādes pianists Anatolijs Livča.
Biļetes uz koncertu ir nopērkamas iepriekšpārdošanā Biļešu Paradīzes kasēs, kā arī internetā www.bilesuparadize.lv
Biļešu cena - EUR 10. 

      Koncertu organizē Koncertu Paradīze, kas ir veidojusi visas līdzšinējās Dzintara Čīčas koncertprogrammas. Koncertu atbalsta Latvijas Radio 2
 
 
 
                                      
      Atpakaļ