17556

Rīgas Latviešu Rīgas Latviešu biedrības biedre Genoveva Šakina - Priede svin 100 gadu jubileju
14.09.2011


Rīgas Latviešu biedrības biedre Genoveva Šakina - Priede svin 100 gadu jubileju

2011. gada 14. septembrī savu 100 gadu jubileju atzīmēja Rīgas Latviešu biedrības biedre, rīdziniece Genoveva Šakina - Priede.


 Enerģisko jubilāri pagodināja arī sveicēji no Rīgas Latviešu biedrības – Valdes locekļi Lauma Celma, Edgars Mucenieks, kā arī reklāmas un informācijas koordinatore Zinta Gugane. Jubilārei tika pasniegts apsveikuma raksts un dāvināta grāmata par Rīgas Latviešu biedrību „Rīgas Latvietis 2011”, kliņģeris un lilijas. Genovevas kundze jutās aizkustināta un pagodināta, atzīstot, ka viņas mūžā trīs lielākās vērtības vienmēr bijušas – grāmatas, ziedi un mūzika.


Simtgadniece dzimusi Balvu pusē, 7 bērnu ģimenē, mācījusies Rēzeknes Skolotāju institūtā, savu mūžu vadījusi strādājot par bioloģijas, ķīmijas skolotāju un medicīnas māsu un arī vēl tagad jūtās gana ņipra, lai godam atzīmētu nozīmīgo savas dzīves jubileju. Kopā ar ciemiņiem tika baudīts kliņģeris, dzerta kafija un izrādīts jubilāres darinātais, pašas rokām izšūtais Bārtas tautas tērps. Genovevas kundze stāstīja, ka ir lepna atrasties Rīgas Latviešu biedrības biedru rindās. 

Sveicam, apbrīnojam un lepojamies!
      Atpakaļ