109252

Mūzikls “Es Tev novēlu...mani!”
07.12.2019


Mūzikls “Es Tev novēlu...mani!” Izrāde, kas paliks sirdī.

2019.gada 7. decembrī Rīgas Latviešu biedrībā notiks pirmizrāde vērienīgam mūziklam “Es Tev novēlu… mani!”  Tā mūzikas un arī tekstu autore ir komponiste, pianiste un  multimāksliniece Elha. Šis uzvedums apvienos sevī aizraujošu stātu, aktiermākslu, krāsainu un kvalitatīvu orģinālmūziku, kā arī horeogrāfiju.

Decembrī Mūzikla izrādes notiks arī citur latvijā. 15.12.Rēzeknē, 27.12. Druvienā, Gulbenē, 28.12. Kandavā, Talsos, 29.12. Ogrē, Varakļānos. 


       Mūzikla solisti: Mārtiņš Vilsons, Baiba Bite, Salvis Sprūžs, Eremijs Sējāns, Roberta Kumsāre, Alise Nebēdniece, Kristaps Kumsārs. Instrumentālā grupa: Savva Zih (akordeons), Mārcis Lipskis, Toms Valmiers, (kontrabass), Ingus Grīnbergs (vijole), Agnese Gabriša (flauta), Artūrs Dāvis Ābele (ģitāra), Ksenija Petrova (bungas) un Elha - Linda Hamfrīsa (klavieres).  Horeogrāfija: Ilze Jankovska. Scenogrāfija: Meža Eva. 


Elha: Gatavojot šo uzvedumu man svarīgs ir augstvērtīgs muzikālais izpildījums, dalībnieku pozitīvās vibrācijas un tas, lai skaidri nolasās svarīgs vēstījums -  par prieku vienkārši būt kopā, būt laimīgam, dzīvam un brīvam no materiālas nepietiekamības. Arī par daudziem pazīstamo vientulību Ziemassvētku laikā, kuru piepildīt var tikai drauga plecs un mīļotā apskāviens. Par to, cik svarīgas ir bērnības attiecības, par to, cik svarīgs ir katrs mirklis.  


Izrāde stāsta par pamatīgām vērtībām; draudzību, ilgām, mīlestību, par sķiršanos un atkal satikšanos. Stāsta galvenie tēli ir Ance un Ludis, - labākie draugi no bērnības, kuri pavada daudz laika kopā sava senlaicīgā koka nama bēniņos, līdz brīdim, kad namu paredzēts nojaukt, un bērnu ceļi šķiras. Seko nenosūtītu vēstuļu rakstīšanas laiks... pēc 15 gadiem, abi satiekas jau pieauguši, atpazīst viens otru un uzplaukst mīlestība. Šis divdaļīgais stāsts Ziemassvētku laikā sniegs baudāmu kopā būšanas laiku visai ģimenei. 


Biļetes var iegādāties Biļešu Paradīze.(Varakļāniem un Druvienā pasākuma vietā)

Vairāk informācijas  www.elha.lv  un Facebook events.

      Atpakaļ