52572

RĪGAS LATVIEŠU BIEDRĪBA AICINA UZ PROJEKTA „VIENĪBA IR MŪSU SPĒKS” SARĪKOJUMIEM
20.03.2015


Rīgas Latviešu biedrības projekta “Vienība ir mūsu spēks” ietvaros visi interesenti martā aicināti uz diviem sarīkojumiem.

Piektdien, 2015. gada 20. martā plkst. 18.00 Rīgas Latviešu biedrības 212. telpā (Merķeļa ielā 13) notiks publiskā diskusija – saruna „Neformālā izglītība – palīgs integrācijas procesa veicināšanā”. Diskusijas gaitā interesentiem būs iespēja iepazīties ar Rīgas Latviešu biedrības un citu nevalstisko organizāciju pieredzi un plāniem pieaugušo neformālās izglītības jomā, lai veicinātu dažādu tautību cilvēku integrācijas procesu, sniegtu iespējas mācīties latviešu valodu, apgūt Latvijas vēsturi un likumdošanu. Uzklausīsim cilvēku, kas izmantojuši piedāvātās neformālās izglītības iespējas, stāstus. Dalīsimies pieredzē un domu apmaiņā par darba pilnveidošanu.

Savukārt sestdien, 2015. gada 28. martā plkst. 15.00 Rīgas Latviešu biedrības Baltajā zālē (Merķeļa ielā 13) aicinām uz diskusiju - sarīkojumu „Valoda un mūsu identitāte”.
Sarīkojumā, balstoties uz Latvijas lietuviešu un Lietuvas latviešu kopienu pozitīvo sadarbības pieredzi, runāsim par starpkultūru dialoga veidošanu un mazākumtautību integrāciju ar mērķi stiprināt cilvēktiesību, nacionālās identitātes un demokrātisko vērtību izpratni un veicināt līdzdalību un sadarbību nevalstisko organizāciju vidū, īpaši izceļot sadarbības veidošanu starp mazākumtautību un citu jomu organizācijām.
Sarīkojumā piedalīsies Kauņas Vītauta Dižā universitātes Letonikas centra vadītājs Alvīds Butkus, Latvijas lietuviešu un Lietuvas latviešu kopienu pārstāvji, Latvijas un Lietuvas parlamentārieši, cilvēki un tautas mākslas kolektīvi, kuri ar savu darbu veicina Latvijas un Lietuvas sadarbību sabiedriskā un kultūras jomās, kā arī citu nacionālo biedrību pārstāvji.

Laipni aicināti visi interesenti!

Publiskās diskusijas ir Rīgas Latviešu biedrības projekta “Vienība ir mūsu spēks” (granta līguma Nr. 2013.EEZ/PP/2/MIC/010/028) aktivitātes. Publisko diskusiju mērķi ir veicināt starpkultūru dialoga veidošanu un mazākumtautību integrāciju, stiprināt cilvēktiesību, nacionālās identitātes un demokrātisko vērtību izpratni.

Plašāka informācija:
Stella Līpīte, diskusiju moderatore
Mob.tel.:  29529668
E-pasts:  stella.lipite@rlb.lv

 

www.sif.lv
www.eeagrants.lv
www.eeagrants.org

Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.
Šī publikācija ir veidota ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu.
Par publikācijas saturu atbild Rīgas Latviešu biedrība


      Atpakaļ