57660

Izvērtēsim kluba aktivitātes
13.05.2015


Trešdien, 13. maijā  plkst. 18.30 starpkultūru integrācijas kluba "Kultūršarms" ietvaros ikviens interesents aicināts izvērtēt kluba aktivitātes un padomāt par to ilglaicīgumu kā turpinājumu citos projektos. Sarīkojums notiks Brīvprātības mājā, Mūkusalas ielā 72 (zvanu poga TREPES) 3. stāvā. 

Kluba „Kultūršarms” vadītāja Ramona Liepiņa stāsta: „Projekta "Vienība ir mūsu spēks!" starpkultūru integrācijas klubs "Kultūršarms" savas aktivitātes ir realizējis septiņus mēnešus. Esam pārrunājuši mūsu valsts vērtības interaktīvajās diskusijās, runājuši latviski un mācījuši viens otram runāt latviski, izpratuši starpkultūru izglītību un dažādu kultūru vakaros izbaudījuši kultūršarmu, kas palīdzējis mums sadarboties un integrēties. Dažādās aktivitātēs kopā sadarbojušies 18 dažādu kultūru pārstāvji.”

Nākamais kluba pasākums notiks 19. maijā, aicinot uz Romu kultūras vakaru.
Klubs „Kultūršarms” ir Rīgas Latviešu biedrības projekta “Vienība ir mūsu spēks” (granta līguma Nr. 2013.EEZ/PP/2/MIC/010/028) aktivitāte, ko realizē biedrība „Radošā apvienība jauniešiem „TREPES””. Klubā aicināti piedalīties mazākumtautību pārstāvji, nepilsoņi un nevalstisko organizāciju pārstāvji.

 
Plašāka informācija:
Ramona Liepiņa, kluba vadītāja
ra.trepes@inbox.lv 
Mob.tel.  28356548

 

www.sif.lv
www.eeagrants.lv
www.eeagrants.org

Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.
Šī publikācija ir veidota ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu.
Par publikācijas saturu atbild Rīgas Latviešu biedrība
      Atpakaļ