2014

<--  1 2 ...  --> 

Noslēdzas projekts „Atvērsim pasauli iespējām un prasmēm”
29.11.2014

Sestdien, 29. novembrī plkst. 11.00 Rīgas Latviešu biedrības Kamīnzālē notiks projekta „Atvērsim pasauli iespējām un prasmēm” noslēguma sarīkojums. Rīgas Latviešu biedrība gada garumā realizēja projektu “Atvērsim pasauli iespējām un prasmēm” (līguma nr. 2012.EEZ/PP/1/MAC/054/022) sadarbībā ar partneriem - radošo apvienību jauniešiem „TREPES”, Strazdumuižas internātvidusskolu - attīstības centru vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem un Latviešu biedrību Norvēģijā.

Lasīt vairāk ...


RLB konkursa „Es un mana dzimtene” labāko autoru darbi 28.11.2014

Skatīt šeit ...  /Word fails/


Radošo darbu konkursa “Es un mana dzimtene” un otrās kārtas noslēgums - 27. novembrī tiks apbalvoti uzvarētāji
27.11.2014

Ceturtdien, 27. novembrī plkst. 14.00 Rīgas Latviešu biedrības nama Kamīnzālē notiks radošo darbu konkursa “Es un mana dzimtene”, otrās kārtas noslēguma sarīkojums un uzvarētāju apbalvošana. Sarīkojuma ietvaros notiks uzvarētāju, viņu skolotāju sumināšana un balvu pasniegšana.

Lasīt vairāk ...


6. novembrī – diskusija „Sievietes drošība – veiksmīgas karjeras pamats”
06.11.2014

Ceturtdien, 2014. gada 6. novembrī Rīgas Latviešu biedrība un resursu centrs sievietēm „Marta” turpina pavasarī aizsākto diskusiju ciklu par dzimumu lomu un iespējām Latvijā. Šoreiz sarunas tēma - „Sievietes drošība – veiksmīgas karjeras pamats”. Diskusija notiks Rīgā, Rīgas Latviešu biedrībā, Merķeļa ielā 13, Kluba zālē plkst.17.00.

Lasīt vairāk ...


Novembrī Rīgas Latviešu biedrībā skatāma bērnu un jauniešu radošo darbu izstāde
03.11.2014

Novembrī, tuvojoties projekta „Atvērsim pasauli iespējām un prasmēm„ noslēgumam, Rīgas Latviešu biedrības Kamīnzālē apskatāma izstāde, kuru veido projekta gaitā bērnu un jaunieši tapušie labākie vizuālās mākslas darbi. Izstādē apvienoti radošie darbi, kas veidoti ar īpašu mīlestību, sirsnību un centību.

Lasīt vairāk ...


Turpinās radošo darbu konkurss bērniem un jauniešiem ES UN MANA DZIMTENE
27.10.2014

Rīgas Latviešu biedrība projekta „Atvērsim pasauli iespējām un prasmēm” ietvaros rīko radošo darbu konkursu „Es un mana dzimtene”, kurā piedalīties aicināti bērni un jaunieši vecumā no 14 līdz 19 gadiem. Konkursa rīkotāji iesaistīties īpaši rosina bērnus ar īpašām vajadzībām, kā arī ārzemēs dzīvojošos latviešu bērnus un jauniešus.

Lasīt vairāk ...


Rīgas Latviešu biedrība aicina Jūs uz praktisku semināru 2014. gada 5. un 6. novembrī Rīgā
06.10.2014

"Alternatīvu un inovatīvu sociālo pakalpojumu nepieciešamības noteikšana, plānošana un ieviešana dzīvē, piesaistot vietējos resursus"

Lasīt vairāk ...


1. un 2. oktobrī aicinām uz semināru par alternatīvām sociālo pakalpojumu ieviešanā
22.09.2014

GODĀTIE BIEDRĪBU UN NODIBINĀJUMU PĀRSTĀVJI, SOCIĀLIE DARBINIEKI, IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS DARBINIEKI UN SPECIĀLISTI! Rīgas Latviešu biedrība aicina Jūs uz praktisku semināru 2014. gada 1. un 2. oktobrī Rīgā

Lasīt vairāk ...


Turpinās bērnu kultūrizglītojošo nodarbību cikls „Atver pasauli iespējām un prasmēm”
22.09.2014

Rīgas Latviešu biedrība (RLB) no 2014. gada janvārī uzsāka kultūrizglītojošu nodarbību ciklu bērniem. Nodarbību cikls „Atver pasauli iespējām un prasmēm” septembrī turpinās O.Kalpaka pamatskolas telpās. Rudenī nodarbības notiks: 6., 20. septembrī, 04., 18. oktobrī un 1., 15., 29.novembrī.

Lasīt vairāk ...


Aicinām uz semināru Jelgavā
29.08.2014

Rīgas Latviešu biedrība aicina Jūs uz praktisku semināru "Alternatīvu un inovatīvu sociālo pakalpojumu nepieciešamības noteikšana, plānošana un ieviešana dzīvē, piesaistot vietējos resursus"
2014. gada 17. un 18. septembrī Jelgavā

Lasīt vairāk ...


Minifestivāls “POPULĀRS kopā ar draugu!” aicina bērnus un jauniešus
26.08.2014

Rīgas Latviešu biedrība un Radošā apvienība jauniešiem TREPES no 2014. gada jūnija līdz augustam rīkoja nodarbību un pasākumu ciklu “POPULĀRS kopā ar draugu!” , kura galvenais mērķis - veicināt bērnu un jauniešu līdzdalību aktīvā un saturīgā brīvā laika pavadīšanā. Nodarbību programma tika veidota tā, lai bērni un jaunieši meklētu, atrastu un pilnveidotu savus talantus, attīstītu pašapziņu un nostiprinātu savas vērtīborientācijas.

Lasīt vairāk ...


“POPULĀRS kopā ar draugu!”- radošās darbnīcas, nodarbības un minifestivāls bērniem un jauniešiem
26.07.2014

Rīgas Latviešu biedrība un radošā apvienība jauniešiem TREPES no 2014. gada jūnija līdz augustam rīkos nodarbības, sarīkojumus un minifestivālu bērniem un jauniešiem. Izglītojošo un radošo pasākumu ciklam dots nosaukums “POPULĀRS kopā ar draugu!” un tā galvenais mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu līdzdalību aktīvāun saturīgā brīvā laika pavadīšanā. Cikla atklāšanas sarīkojums notika 26. jūnijā Brīvprātības mājā Mūkusalas ielā 72, 3.stāvā.

Lasīt vairāk ...


V.A.Mocarta dziesmuspēles Bastjēns un Bastjenna izrāde Rīgas Doma dārzā
04.07.2014

Rīgas svētku laikā, svētdien, 17. augustā plkst. 16.00 Rīgas Doma dārzā notiks Volfganga Amadeja Mocarta dziesmuspēles Bastjēns un Bastjenna izrāde.

Lasīt vairāk ...


Bērnu un jauniešu radošo darbu izstāde NVO namā
26.06.2014

Jūnija vidū, dažas dienas pirms Līgo svētkiem, NVO nama telpas tika greznotas ar skaistām rotām - namā tika izvietoti bērnu un jauniešu veidotie vizuālās mākslas darbi.

Lasīt vairāk ...


Rīgas Latviešu biedrībā pirmizrādi piedzīvojusi Mocarta dziesmuspēle “Bastjēns un Bastjenna”
01.06.2014

Maija pēdējā dienā Rīgas Latviešu biedrībā norisinājās īpašs muzikāls un vēsturisks notikums. Lielajā zālē pirmizrādi piedzīvoja Volfganga Amadeja Mocarta dziesmuspēle Bastjēns un Bastjenna. Iestudējums tapis Rīgas Latviešu biedrības realizētā projekta "Atvērsim pasauli iespējām un prasmēm" ietvaros.

Lasīt vairāk ...


V. A. Mocarta dziesmuspēles Bastjēns un Bastjenna pirmizrāde!
31.05.2014

Sestdien, 2014. gada 31. maijā plkst. 14.00 Rīgas Latviešu biedrības Lielajā zālē notiks Volfganga Amadeja Mocarta dziesmuspēles Bastjēns un Bastjenna pirmizrāde. Iestudējumā piedalās solisti - Jolanta Strikaite, Juris Vizbulis, Viesturs Vītols, Strazdumuižas internātvidusskolas – attīstības centra vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem vokālais ansamblis Ivetas Zvaigznes un Irēnas Ozoliņas vadībā, Rīgas Latviešu biedrības bērnu vokālās studijas Knīpas un Knauķi grupas Cielaviņas audzēkņi, kā arī Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas kamerorķestris ARMONICO. Iestudējuma muzikālais vadītājs un diriģents - Normunds Dreģis, režisore – Dace Pūce, scenogrāfs – Oskars Dreģis, kostīmu māksliniece - Linda Lagzdiņa.

Lasīt vairāk ...


Semināri "Alternatīvu un inovatīvu sociālo pakalpojumu nepieciešamības noteikšana, plānošana un ieviešana dzīvē, piesaistot vietējos resursus"
21.05.2014

Rīgas Latviešu biedrība projekta „Atvērsim pasauli iespējām un prasmēm” ietvaros aicina Jūs uz pieciem praktiskiem semināriem Latvijas novados "Alternatīvu un inovatīvu sociālo pakalpojumu nepieciešamības noteikšana, plānošana un ieviešana dzīvē, piesaistot vietējos resursus"

Lasīt vairāk ...


Radošo darbu konkursa “Es un mana dzimtene” pirmā kārta noslēgusies, 22. maijā tiks apbalvoti uzvarētāji
15.05.2014

Ceturtdien, 22. maijā plkst. 14. 00 Rīgas Latviešu biedrības nama Līgo zālē notiks radošo darbu konkursa “Es un mana dzimtene” pirmās kārtas noslēguma sarīkojums un uzvarētāju apbalvošana. Sarīkojuma ietvaros notiks uzvarētāju, viņu skolotāju sumināšana un balvu pasniegšana. Konkursa dalībniekiem muzikālus sveicienus sūtīs folkloras kopa “Kokle” un ansamblis “Vesņanka”. Sarīkojumu laikā būs skatāma konkursā iesniegto vizuālo darbu izstāde.

Lasīt vairāk ...


Kampaņa “Elpo ZAĻI!” noslēdzas!
15.05.2014

Ceturtdien, 15. maijā noslēgsies sabiedrības grupu informēšanas kampaņa „Elpo ZAĻI!”. Divos pēcpusdienā visi dalībnieki un interesenti tiek aicināti uz kampaņas noslēguma sarīkojumu, kas norisināsies Latvijas Neredzīgo biedrības Strazdumuižas klubā, Rīgā, Pāles ielā 14/3 . Sarīkojums sāksies aktīva un zaļa dzīvesveida garā - ar apkārtnes sakopšanas talku. Turpinājumā, plkst. 15.30 notiks koncerts un atskats galvenajās norisēs video materiālos un fotogrāfijās, vēlāk tiks pasniegtas pateicības čaklākajiem un aktīvākajiem kampaņas dalībniekiem.

Lasīt vairāk ...


23. maijā plānotā diskusija tehnisku iemeslu dēļ tiek atcelta! Diskusijas par iespējām apvienot karjeru, darba un ģimenes dzīvi
15.05.2014

15. un 23. maijā, turpinot Rīgas Latviešu biedrības un resursu centra MARTA aizsākto publisko diskusiju ciklu, notiks aktuālas diskusijas par iespējām apvienot darba un ģimenes dzīvi, meklējot arī atbildes, kā, sievietēm aizvien vairāk pievēršoties profesionālajai karjerai, mainās viņu loma un vieta ģimenē.

Lasīt vairāk ...


<--  1 2 ...  --> 
Arhīvs
2014 (30)   
2013 (3)