103675

ATCELTS! Starptautiskais projekts - mūzikls "Baltican Carmen"
20.01.2019


ATCELTS   

 

STARPTAUTISKAIS PROJEKTS - MŪZIKLS “Baltican CARMEN”

          

Tikai 20. janvārī  plkst.16.00  Rīgas Latviešu biedrības  namā notiks Starptautiska projekta-mūzikla „Baltijas Karmena” pirmizrādes. 

Šis krāšņais mūzikls tika izveidots mūsdienīgā stilā, balstoties uz leģendārā Žorža Bizē skaņdarba motīviem un populāriem pasaules hītiem, kurus jaunā skanējumā novērtēja publika visā Eiropā un kuri iekaroja viņu sirdis. Šī projekta organizators – pazīstamais producents no Lietuvas - Viktoras Prapras vienā intervijā atzīmēja, ka jau sen gribēja parādīt šī leģendārā skaņdarba mūsdienīgo versiju Latvijas publikai. Projekts „Baltijas Karmena” ar lieliem panākumiem tika parādīts Lietuvas un Igaunijas publikai, jo to var apmeklēt gan jauni skatītāji, gan cilvēki gados. 

Izrādē piedalās izpildītāji no dažādām valstīm. Fatālas Karmenas lomā uzstāsies apburošā dziedātāja un flamenko dejotāja - Anna Dribas (Latvija), pazīstama kā Mūzikla „Gipsy Princess” galvenās lomas izpildītāja. Starptautisko konkursu „Romansiāda” un Konkursa Bethovena vārda laureāti, solisti - Edgars Davidovičs (Ukraina), Laimonas Bendaravičus (Lietuva). Šo šovu „izrotās” Starptautisku deju konkursu laureāti, augstākās profesionalitātes dejotāji - Deividas Meškauskas (Lietuva), Katerina Voropaj (Ukraina), Justas Girdvainis (Lietuva) un Irina Nazarenko (Baltkrievija) kā arī mūziķi-virtuozi - talanīgā vījolniece Gabriela Aniola (Izrāela) un ģitārists Artūrs Sabilo (Lietuva). 

Mūziklā tiek izmantotas greznas dekorācijas, 40 kostīmu komplekti un krāšņi specefekti. 


Labu noskaņojumu mēs jums garantējam! 

Iesakām apmeklēt šo skaisto pasākumu!


Informācija un biļešu iegāde : www.bilesuparadize.lv un kultūras namu kasēs."

      Atpakaļ