32907

Rīgas Latviešu biedrība paraksta Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memorandu
01.02.2013


2013. gada 1. februārī Rīgas Latviešu biedrība parakstīja Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memorandu un pievienojās NVO un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes darbībā.

Rīgas Latviešu biedrību Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda parakstīšanā pārstāvēja RLB priekšsēdētājs Guntis Gailītis un Valdes locekle Lauma Celma.


Ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memorandu parakstījušām nevalstiskajām organizācijām tikās Ministru prezidents Valdis Dombrovskis, lai diskutētu par memoranda īstenošanu un aktuālajiem uzdevumiem.


Dokuments izstrādāts ar mērķi sekmēt efektīvas un sabiedrības interesēm atbilstošas valsts pārvaldes darbību, nodrošinot pilsoniskās sabiedrības iesaisti lēmumu pieņemšanas procesos un veicinot demokrātiskas valsts pamatelementa – pilsoniskās sabiedrības attīstību.


Memoranda projekta gatavošana tika iniciēta no nevalstiskā sektora (NVO) puses pēc 21 NVO pārstāvju tikšanās ar Ministru prezidentu Aigaru Kalvīti 2005. gada 13. janvārī. 

 

Foto: Toms Norde, Valsts kanceleja.


 
      Atpakaļ