119780

Imanta Kalniņa Mīlas dziesmu koncerti “Es mīlu Tevi”
22.05.2022


Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs informē, ka sakarā ar valstī pagarināto ārkārtējo situāciju un amatiermākslas kolektīviem noteiktajiem ierobežojumiem, Imanta Kalniņa Mīlas dziesmu koncerti “Es mīlu Tevi” no februāra pārcelti uz 22. maiju Rīgā un 26. maiju Liepājā.

Kultūras centra direktores vietnieks Ilgvars Žilinskis paskaidroja, ka saskaņā ar MK noteikumiem, amatiermākslas kolektīvi nedrīkst rīkot aktivitātes un publiskus pasākumus, kuros piedalās personas no kāda cita kolektīva, kā arī nedrīkst doties uz citu pašvaldību administratīvajām teritorijām, tādēļ, cerībā uz ierobežojumu atcelšanu, koncerti pārlikti uz maiju, kas ir komponista I.Kalniņa dzimšanas dienas mēnesis. “Koncerts Liepājas koncertzālē “Lielais Dzintars” izskanēs tieši komponista dzimšanas dienā, kas mums kā liepājniekiem ir dubults prieks”, piebilst koncerta mākslinieciskā vadītāja Ilze Valce.

Mīlas dziesmu koncertus, kuros skan skaistas latviešu komponistu dziesmas, jau vairāk nekā 20 gadus rīko Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris “INTIS”, Ilzes Valces vadībā, sadarbībā ar Rīgas Latviešu biedrības jaukto kori “AUSTRUMS”, Ārija Šķepasta vadībā, pieaicinot arī aktierus no dažādiem Latvijas teātriem. Šoreiz I.Kalniņa dziesmu koncertā koristiem pievienosies Latvijas Nacionālā teātra aktieri Agnese Budovska un Raimonds Celms ar režisores Rēzijas Kalniņas izvēlētiem, jubilāram nozīmīgiem tekstiem.

Koncerti ieplānoti 22. maijā pulksten 16:00 Rīgas Latviešu biedrības namā un 26. maijā pulksten 19:00 Liepājas koncertzālē “Lielais Dzintars”. Biļetes var iegādāties SIA “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās un internetā. Savukārt jau iepriekš nopirktās biļetes derīgas uz pārceltajiem datumiem vai nododamas biļešu iegādes vietā.
      Atpakaļ