124927

Ērika Eglīša mūzikas koncerts “Elpa telpā”
22.05.2022


Rīgas Latviešu biedrības Mūzikas komisija aicina uz Ērika Eglīša koncertu “Elpa telpā” 2022. gada 22. maijā plkst. 18.00 Rīgas Latviešu Biedrības Zelta zālē.

 

Koncertā izskanēs skaistākie Ērika Eglīša dvēseles un pateicības iedvesmotie skaņdarbi, kas radušies laika posmā no 2020. gada 13. marta līdz šai dienai.  “Šos skaņdarbus varam uztvert kā sastingušas laika un emociju zīmes... Koncertā skanēs arī mana iemīļotākā dzejnieces GUNDEGAS SALNAS dzeja. Tā ir dzeja, kura rosina ikkatra cilvēka  garīgo godīgumu un emocionālo katarsi.”  — Tā par koncertu izsakās pats Ēriks Eglītis. 

 

Koncertā piedalīsies Linda Auzāne (vijole), Dainis Cimermanis (oboja), Gints Smukais (akustiskā ģitāra), vokālais ansamblis "CANTEMUS" (mākslinieciskais vadītājs Ēriks Eglītis), Juglas mūzikas skolas koris (diriģents Edvīns Dziļums) un jauktais koris "GARKALNE" (diriğenti Evita Taranda, Jānis Taranda , vokālā pedagoģe Ilze Riže). 

 

Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un tīmekļa vietnē www.bilesuparadize.lv  (5.00 EUR un 3.00 EUR skolēniem, studentiem, pensionāriem).

 

25% no sarīkojuma ieņēmumiem Rīgas Latviešu biedrība ziedos Ukrainas cilvēku atbalstam.  


Koncerts tiks filmēts un fotografēts. Foto un video materiāli vēlāk var tikt izmantoti pasākuma publicitātei internetā (sociālajos tīklos, medijos).

      Atpakaļ