40353

XVII stāstnieku konkurss "Teci, teci, valodiņa" 2013
30.11.2013


XVII stāstnieku konkurss "Teci, teci, valodiņa" 2013
Rīgas Latviešu biedrībā, 2013. gada 30. novembrī plkst. 10.00

Sestdien, 30. novembrī Rīgas Latviešu biedrībā pulcēsies jaunie stāstnieki no visiem Latvijas novadiem, kas savu stāstnieka talantu, izteiksmes patiesīgumu un personības šarmu apliecinājuši 13 stāstnieku konkursa "Teci, teci, valodiņa" 2013 pusfinālos - gandrīz pustūkstotis jauno stāstnieku, no kuriem finālam Rīgā izvirzīti 103 dalībnieki.

Finālistus vērtēs zinoši un labvēlīgi vērtētāji – Latviešu folkloras krātuves pētnieki Baiba Krogzeme-Mosgorda un Guntis Pakalns, Vidvuds un Iveta Medeņi no Latvijas Radio, Iveta Irbe – Rīgas 47. vidusskolas skolotāja no Rīgas, V/A Nacionālā botāniskā dārza direktors Andrejs Svilāns, lieliskas stāstnieces Inguna Radziņa un Inita Šalkovska, kā arī iepriekšējo stāstnieku konkursu uzvarētāji – Stāstnieku ķēniņi.

Starp finālistiem ir jauni Stāstnieku ķēniņa titula pretendenti – Līga Lapsiņa no Cēsīm, Nikola Ance Salmiņa no Liepas, Imants Spīčs no Gaigalavas, Arnis Arnolds un Lelde Cinovska no Grobiņas, Līva Kukle no Ventspils, Armands Ivulāns no Nautrēniem, Jēkabs Apfelbergs no Cesvaines, Lauris Jančevskis no Valmieras.

Stāstnieku ķēniņa titula pretendentu turnīrs notiks 30. novembrī 13.00 Rīgas Latviešu biedrības Baltā zālē.

Konkursu rīko Valsts Izglītības satura centrs sadarbībā ar Rīgas Latviešu biedrības Folkloras komisiju, folkloras skolotāju novadu koordinatoru padomi, bet konkursu atbalsta VKKF un dalībniekiem balvas dāvina SIA „A.M. L.” izstāžu komplekss “Rāmava”, VZI APP „Nacionālais botāniskais dārzs”, Mārtiņa koku fabrika, izdevniecība “The White Book”, apgāds “Mansards”, SIA “Priežuleja”, izdevniecība “Annele”, SIA “Koka Varde”, SIA ”Klippan Saule”. 


Konkursa rīkotāju vārdā,
Māra Mellēna, tālr. 26522141; epasts –
mara.mellena@visc.gov.lv
Margita Poriete, tālr. 29528421; epasts –
folkloraskomisija@rlb.lv 
      Atpakaļ