24292

„Svētki visām paaudzēm” - interaktīvs sarīkojums Vērmanes dārzā
09.06.2012


Visu paaudžu cilvēki sestdien, 9.jūnijā no pulksten 12.00 līdz 16.00 tiek gaidīti Vērmanes dārzā, lai piedalītos bezmaksas radošajās darbnīcās, uzzinātu par desmit dažādām nevalstiskajām organizācijām un jautri un aktīvi pavadītu laiku visi kopā. Pasākuma mērķis uzsvērt ģimenes kā visas paaudzes apvienojošās vienības lomu un vērtību bērnu attīstībā un sabiedrības saliedētības veicināšanā.

Četru stundu garumā desmit teltīs un blakus tām varēs darināt rotas, filcēt, veidot maskas, krāsot sejas, veidot tautiskus zīmējumus un ornamentus, piedalīties polimērmāla modelēšanas un dekupāžas darbnīcās vai piedalīties foto un videodarbnīcās, ilustrēt pasakas, skatīties multfilmas bērniem, pieaugušajiem un ģimenēm, visa ģimene varēs piedalīties „Star team” deju spēlē vai mācīties slāvu tautas rokdarbus - „vicinanku” darbnīcā vai iepazīties ar www.iespejukarte.lv un saņemt juridiskas konsultācijas.

Nevajag baidīties no lietus, jo visas desmit organizācijas organizēs darbu teltīs un zem lietussargiem, lai iepazīstinātu ar savu darbību starpkultūru integrācijas jomā un aicinātu dalībniekus iesaistīties arī pašu nevalstisko organizāciju darbā.

Interaktīvais pasākums Vērmanes dārzā „Svētki visām paaudzēm” notiek projekta “Sadarbības platformas un starpkultūru dialoga veidošana Latvijā” ietvaros, kuru kopīgi īsteno Rīgas Latviešu biedrība sadarbībā ar Latvijas Bērnu forumu, Latvijas Dzimumu līdztiesības apvienību, Jaunatnes organizāciju apvienību „IMKA Latvija”, biedrību „Goraļ”, biedrību „Latvijas Šovu mākslas asociācija”, Latvijas Krievu kultūras biedrību, fondu „Mirdzošs Austras koks”, Pilsoniskās sabiedrības attīstības fondu un Slāvu mūzikas biedrību „Sozvučije” un, kas tiek atbalstīts Eiropas Savienības Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda programmas ietvaros.

Projekta “Sadarbības platformas un starpkultūru dialoga veidošana Latvijā” mērķis ir atbalstīt nevalstisko organizāciju attīstību, izveidojot platformu apspriedēm ar trešo valstu valstspiederīgajiem, dialogam starp dažādu kultūru, ticību un reliģiju kopienām, nodrošinot informatīvos resursus, paaugstinot mazākumtautību un citu organizāciju potenciālu, kompetenci un īstenojot kultūras aktivitātes trešo valstu pilsoņu integrācijai Latvijā un iesaistei esošajās nevalstiskajās organizācijās.

Kontakti:
Lauma Celma, Gunta Kelle
RLB, IMKA Latvija
lauma@lvacentrs.lv, gunta@imka.lv
27043170, 29453656

Šī publikācija ir veidota ar Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda atbalstu. Par publikācijas saturu atbild Rīgas Latviešu biedrība. 75% no projekta finansē Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonds, nacionālais līdzfinansējums – 25%.
      Atpakaļ