109400

Sirsnīgais koncerts “Dziedošie aktieri Ziemassvētkos”
27.12.2019


Sirsnīgais koncerts “Dziedošie aktieri Ziemassvētkos”27.decembrī plkst.19 Rīgas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē uz sirsnīgu koncertu “Dziedošie aktieri Ziemassvētkos” aicina dziedātājas un aktrises Zane Dombrovska un Vita Baļčunaite, Liepājas teātra aktieris Edgars Pujāts, kā arī Arnis Līcītis un klausītāju iemīļotais aktieris Andris Bērziņš. Dziesmas papildinās aktieru lasītā dzeja Ziemassvētku noskaņās.


Koncertā skanēs Raimonda Paula un Jāņa  Lūsēna dziesmas, fragmenti no Latvijas Nacionālā teātra populārās izrādes “Sudraba slidas” mūzikas un, protams, tradicionālās Ziemassvētku dziesmas.


“Ziemassvētku laiks man asociējas ar bērnību, ar vecmāmiņas ceptajiem pīrāgiem. Ziemassvētku smarža – ar piparkūkām, degošu svecīšu un eglītes smaržu,” atklāj Liepājas teātra aktieris Edgars Pujāts, kura interpretācijā dzirdēsim Jura Kulakova dziesmu “Ticība”, Ainara Mielava un Ginta Solas dziesmu “Labradors” un Aigara Voitišķa dziesmiņu “Karameles”.


Par muzikālo pavadījumu koncertā gādās mūziķu grupa Anatolija Livčas (klavieres) vadībā: Artūrs Kutepovs (ģitāra) un Miķelis Vite (sitaminstrumenti). 


Aicinām uz koncertu ierasties laikus, lai varētu pagūt izbaudīt svētku gaisotni un sarūpēto cienastu – karstos dzērienus, piparkūkas un protams pašmāju ceptus pīrādziņus!


Biļetes uz koncertu var iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv 


      Atpakaļ