123245

“Knīpas un Knauķi” ieskandina Lieldienas
13.04.2022


Rīgas Latviešu biedrība aicina uz bērnu vokālās studijas “Knīpas un Knauķi” Lieldienu koncertu “Kā zvēri Daugavu raka”  2022. gada 13. aprīlī plkst. 17.00 un 19.00 Rīgas Latviešu biedrības Lielajā zālē.
  
Plkst. 17.00 koncertā uzstāsies vokālās studijas dalībnieku grupas Cālīši, Zvirbulīši, Cielaviņas, Zīlītes un Žubītes, bet plkst. 19.00 klausītājus priecēs Mazputniņi, Irbītes, Vālodzītes, Ķīvītes un Balodīši. 
  
Bērnu vokālais ansamblis “Knīpas un Knauķi” dibināts 1971. gadā. “Knīpas un Knauķi” dibinātāja Irēna Veinberga un ilggadējā vadītāja Silvija Ērgle var priecāties un lepoties par sava auklējuma skaisto, drošo ceļu turpmākajos gados. Kopš 1994.gadā ansambļa vadītāju stūri pārņēma Vita Siliņa un Edīte Putniņa, ansamblim izaugot par bērnu vokālo studiju. Šobrīd Rīgas Latviešu biedrības bērnu vokālas studijas “Knīpas un Knauķi” vadītājas ir Jonita Štoma,  Sanita Sējāne. Pedagogi – Signe Belicka, Lilija Lipora, Eva Krūmiņa.
  
Biļetes pirms koncerta: EUR 3.00.
25% no Rīgas Latviešu biedrības rīkoto sarīkojumu ieņēmumiem tiks ziedoti Ukrainas cilvēku atbalstam.
  
Koncertu atbalsta Rīgas dome.Sarīkojums tiks filmēts un fotografēts. Foto un video materiāli vēlāk var tikt izmantoti pasākuma publicitātei internetā (sociālajos tīklos, medijos).       Atpakaļ