37918

Jaunu dalībnieku uzņemšana „Austrumā” un Jauktajā korī
11.09.2013


Rīgas Latviešu biedrības kamerkoris „Austrums” un Rīgas Latviešu biedrības jauktais koris arī šogad sezonu uzsāk ar jaunu dziedātāju uzņemšanu un aicina kora rindām pievienoties dziedātgribētājus visās balsu grupās.

Visi interesenti aicināti uz noklausīšanos š.g. 9.,10. un 11.septembrī no plkst. 18.00 līdz plkst.19.30 Rīgas Latviešu biedrības 212.telpā.

Ļoti piesātinātā, Dziesmu svētku zīmē pavadītā, sezona korim „Austrums” nesusi 2.vietu XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku Koru karos, lielu gandarījumu sniegusi, iegūstot 1.vietu X Starptautiskajā garīgās mūzikas festivālā "Sudraba Zvani" Daugavpilī un bezgala daudz priecīgu mirkļu devusi gan ikgadējā braucienā uz Stokholmu ar prāmi, gan trīs pilsētu muzikālajā kopprojektā Pēterburgā, gan piedaloties 4.Starptautiskajā koru festivālā Bādenbādenē. Un kā gandarījums aktīvajam darbam bija dalība nenoliedzami skaistajos Dziesmu svētku koncertos, kur Noslēguma koncertā „Austruma” vadītājs Ārijs Šķepasts pirmo reizi virsdiriģenta godā diriģēja paša apdarināto latviešu tautasdziesmu “Līgo”.

Ja esi jauns, mērķtiecīgs, ar priekšzināšanām mūzikā, mīli klasisko un mūsdienu nopietno mūziku – nāc, dziedāsim kopā „Austrumā”!
      Atpakaļ