32254

Jau otro gadu tiks pasniegta Alus gada balva
25.01.2013


2013.gada 25.janvārī Rīgas Latviešu biedrības namā plkst.18:30 jau otro gadu pēc kārtas norisināsies alus ražošanas nozares gada nozīmīgākais pasākums – Latvijas Alus gada balvas pasniegšanas ceremonija.

Konkursā piedalīsies visas Latvijas alus darītavas, kuru darbu žūrija izvērtēs sekojošās nominācijās: lielākais alus tirdzniecības kāpums HoReCa grupā, lielākais alus tirdzniecības kāpums veikalu grupā, lielākais kāpums alus eksporta tirgū, gada investors veselīgas vides veidošanā, videi draudzīgākais alus ražošanas uzņēmums, veiksmīgākais alus popularizēšanas notikums publiskajā telpā, gada notikums: etiķete, pudele kārba, oriģinālākais alus kauss/glāze, gada jaunums, gada izaugsmes balva – gada veiksminieks, kā arī balva par mūža ieguldījumu alus nozarē, kas ir pilnīgi jauna nominācija.

Latvijā šobrīd strādā 17 alus darītavas - trīs lielās, kuras apvienojušās Latvijas alus darītāju asociācijā (LADA) un vidējās un mazās alus darītavas, kuras apvienojušās Latvijas alus darītāju savienībā (LADS), kā arī tās, kuras nav piederīgas nevienai nozares organizācijai.

Alus gada balvas organizētājs ir biedrība Alus Brālība, kas ir alus un tā kultūras popularizēšanas organizācija, radīta, lai veicinātu savstarpēju saziņu par noteiktiem alus nozares jautājumiem, kā arī paaugstinātu alus cienītāju kompetenci. Šogad Gada balvu atbalsta arī Viking Malt, kas ir lielākā Baltijas alus iesala kompānija, kā arī Brama –profesionālās kīmijas un filtru materiālu izplatītājs alus ražotnēs visā Baltijā, kā arī Led Empire. Informatīvie atbalstītāji – laikraksts Dienas Bizness un Latvijas Radio 2.

Papildu informācija:
Guna Miļusa
+371 22490310
      Atpakaļ