63208

Dzintars Čīča atgriežas ar jaunu soloprogrammu
17.04.2016


Dzintars Čīča atgriežas ar jaunu soloprogrammu

 

      Pateicoties lielajai cilvēku atsaucībai, 2016. gada 13. marta koncertam Dvēsele vaļā ir izsludināts papildkoncetrs 17. aprīlī plkst. 15.00 Rīgas Latviešu biedrības Lielajā zālē. Soloprogrammā Dvēsele vaļā koncertēs iemīļotais čigānu izcelsmes latviešu dziedātājs Dzintars Čīča. Šī būs mūziķa pirmā programma pēc atgriešanās no Lielbritānijas, kur mākslinieks dzīvojis pēdējo pusotru gadu.      

      Ikvienam, īpaši jau mūziķiem, ir vajadzīga radošā pauze – lai spētu izvērtēt paveikto un nospraust jaunus mērķus. Es meklēju mūzikā dziļāku saturu, un, nu, esmu to atradis. Savu jauno soloprogrammu gatavoju veselu gadu un beidzot varu teikt – mana dvēsele ir vaļā un es vēlos dalīties savās izjūtās ar saviem klausītājiem, izsludinot jauno koncerttūri, saka Dzintars Čīča.

      Programmā Dvēsele vaļā skanēs gan iemīļotas dziesmas, gan jaunumi, Raimonda Paula skaņdarbi, kas solista dvēselei ir sevišķi tuvas, kā arī čigānu tautasdziesmas, kas tik īpaši skan tikai un vienīgi Dzintara Čīčas izpildījumā. Katrai programmas dziesmai ir būtiska saikne ar mākslinieka personisko piedzīvoto. 

      Kopā ar solistu koncertā muzicēs instrumentālā grupa pianista Anatolija Livčas vadībā. 

      Biļetes uz koncertu jau ir pieejamas visās Biļešu Paradīzes kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.

      Koncertu organizē Koncertu Paradīze, atbalsta Latvijas Radio 2

 


      Atpakaļ