45443

24 meistarklases sešās Pasaules koru olimpiādes dienās
10.07.2014


Kā diriģentam panākt vienotu kora skanējumu? Kā dziedātājiem pašiem atklāt jaunus skaņu veidošanas principus? No mūzikas industrijas attīstības tendencēm līdz mūzikas ierakstu producēšanai un autortiesību jautājumiem, no Latvijas līdz Dienvidāfrikai, no Latīņamerikas līdz Āzijai, no Ērika Ešenvalda un Uģa Prauliņa līdz „The King`s Singers” un „The Real Group”:  tik daudzveidīga un bagāta būs Pasaules koru olimpiādes meistarklašu programma sešās olimpiādes dienās Rīgas Latviešu biedrības namā.

Pasaules koru olimpiādes mākslinieciskais vadītājs diriģents Romāns Vanags: „Meistarklases ir unikāla iespēja gan Latvijas diriģentiem un koristiem, gan ikvienam kormūzikas interesentam pilnveidot un attīstīt savas muzikālās prasmes pasaules līmeņa diriģentu, pieredzējušu komponistu un lielisku izpildītāju vadībā!”

Visas meistarklases notiks Rīgas Latviešu biedrības telpās. Ieeja – stundu pirms meistarklases sākuma.

Biļetes uz meistarklasēm iegādājies www.bilesuparadize.lv. Līdz 2. jūnijam spēkā īpašās agrās pirkšanas cenas. Pērkot komplekso biļeti uz 12 meistartklasēm – lētāk!
Meistarklašu laika plāns un biļešu cenas: pielikumā.

Pasaules koru olimpiāde ir lielākais pasaules koru mūzikas festivāls, kas no 9. līdz 19. jūlijam notiks Rīgā. Tā mērķis ir apvienot korus draudzīgā sacensībā neatkarīgi no tautības, rases un izpildītā mūzikas stila. Pasaules koru olimpiādes tiek rīkotas kopš 2000. gada un notiek reizi divos gados. Desmit dienu laikā Rīgas labākajās koncertzālēs un parkos norisināsies konkursi 29 kategorijās, meistarklases un semināri, īpašie koncerti un draudzības koncerti, dalībnieku gājiens un daudzi citi aizraujoši pasākumi. Vairāk informācijas: www.singriga.lv un www.interkultur.com.

Meistarklašu laika plāns un biļešu cenas
skatīt šeit ... /Excel fails/

MEISTARKLASES RĪGĀ, Rīgas Latviešu biedrības namā
skatīt šeit ... /Word fails/

Ilze Salna
Pasaules koru olimpiāde 2014
Sabiedrisko attiecību vadītāja
+ 371 29 404124, ilze.salna@riga2014.org
www.singriga.lv
      Atpakaļ