Rīgas Latviešu biedrības valde 
 
Guntis Gailītis - RLB priekšsēdētājs
E-pasts: guntis.gailitis@rlb.lv
 
Gaida Jablovska - RLB priekšsēdētāja vietniece, krājumu glabātāja    
Mob. tel.: + 37129689489
Mob. tel.: + 371 29527875
E-pasts: gaida.jablovska@rlb.lv 
 
Jānis Briedis - RLB valdes loceklis
E-pasts:
 j.v.briedis@gmail.com
 
Marija Heislere-Celma - RLB valdes locekle, juriste
Mob.tel.: + 371 29143494
E-pasts: marija.heislere@rlb.lv
 
 
Skaidrīte NaumovaRLB valdes locekle 
E: pasts: skaidrite.naumova@inbox.lv 
 
Normunds Dreģis - RLB valdes loceklis
E-pasts: normunds.dregis@rlb.lv 
 
 
Rīgas Latviešu biedrības komanda
 
Informācijas centrs/ administratori
Tālr:  +371 67222932
Mob.tel.: +371 29529579

Stella Līpīte - biroja vadītāja   
Mob.tel.: + 371 29529668
E-pasts:
 stella.lipite@rlb.lv

Oksana Svikle
- publicitātes un reklāmas projektu vadītāja
Ilgstošā prombūtnē
 
Dana Zālīte - publicitātes un reklāmas projektu vadītāja
Tālr: + 371 67358558
Mob.tel.: + 371 29528022
E-pasts: dana.zalite@rlb.lv 
   
Liene Straupe - kultūras projektu vadītāja
Tālr: + 371 67226924
Mob.tel.: + 371 29520251

E-pasts: liene.straupe@rlb.lv
   
Inese Olande  - sarīkojumu administratore
Tālr: + 371 67226924
Mob.tel.: + 371 27260516
E-pasts: inese.olande@rlb.lv 
    
Grāmatvedība
E-pasts: gramatvede@rlb.lv
 
Ivars Piļka - skaņu inženieris - režisors
Mob.tel.: + 371 29529308
 
Konstantīns Plastikovs - gaismotājs
Mob.tel .: +371 24979464
 
Saimniecības daļa
E-pasts: saimnieks@rlb.lv
 
Aivars Gailis  - saimniecības daļas vadītājs
Mob.tel.: 29601241  
E-pasts: aivars.gailis@rlb.lv