Rīgas Latviešu biedrība ir brīvprātīga, neatkarīga sabiedriska kultūras organizācijas, kas dibināta 1868. gadā. Rīgas Latviešu biedrība ir vecākā latviešu organizācija pasaulē, ir nozīmīgu vēsturisku un kultūras notikumu norises vieta Rīgā un visā Latvijā.

Rīgas Latviešu biedrības darbība – kultūras un sabiedriskās aktivitātes, kultūras projektu un programmu veidošana. Rīgas Latviešu biedrības vēsturisko zāļu noma: Lielā zāle, Zelta zāle, Baltā zāle, Līgo zāle, Kluba zāle vai Zelta zāles salons sarīkojumu, konferenču, koncertu, saviesīgu vakaru, izstāžu organizēšanai.


Igauu tekstilmkslinieces Enes Parsas izstde Igauu svtrkods
03.03.2024

Februr msu kaimii - Igaunijas Republika atzm savu 106. gadadienu. Jau divpadsmito gadu februris ir Igaunijas mnesis ar Rgas Latvieu biedrb. ogad Rgas Latvieu biedrba sadarbb ar biedrbu Estonia (Igaunija) aicina uz igauu tekstilmkslinieces Enes Parsas izstdi Igauu svtrkods, kas bs apskatma RLB Baltaj zl no 8.februra ldz 3.martam.

Last vairk ...


Rgas Latvieu biedrba aicina darb projektu vadtju
26.02.2024

Rgas Latvieu biedrba (RLB) aicina darb projektu vadtju uz nenoteiktu laiku

Last vairk ...


Konkurss "Talants Latvijai" 32. sezonas 1. krta
25.02.2024

Rgas Latvieu biedrba, sadarbb ar Latvijas Brnu fondu, laipni aicina uz konkursa Talants Latvijai 32. sezonas 1. krtu, kas tradicionli notiek koncertcikla formt Rgas Latvieu biedrbas Zelta zl no plkst. 14.00.

Last vairk ...


Aicinm iesaistties Ukrainas iedzvotju atbalst 07.03.2022

Solidarizjoties ar Ukrainas tautu un iestjoties par demokrtijas un tiesiskuma vrtbm, 25% no Rgas Latvieu biedrbas organizto sarkojumu iemumiem tiks ziedoti Ukrainas cilvku atbalstam.
 
Lai stiprintu Ukrainas sabiedrbu karadarbbas laik, aicinm ikvienu sniegt individulu atbalstu, sadarbojoties ar labdarbas organizcijm. Plaka informcija par paldzbas snieganu atrodama Latvijas Republikas Aizsardzibas Ministrijas mjas lap.