Rīgas Latviešu biedrība ir brīvprātīga, neatkarīga sabiedriska kultūras organizācijas, kas dibināta 1868. gadā. Rīgas Latviešu biedrība ir vecākā latviešu organizācija pasaulē, ir nozīmīgu vēsturisku un kultūras notikumu norises vieta Rīgā un visā Latvijā.

Rīgas Latviešu biedrības darbība – kultūras un sabiedriskās aktivitātes, kultūras projektu un programmu veidošana. Rīgas Latviešu biedrības vēsturisko zāļu noma: Lielā zāle, Zelta zāle, Baltā zāle, Līgo zāle, Kluba zāle vai Zelta zāles salons sarīkojumu, konferenču, koncertu, saviesīgu vakaru, izstāžu organizēšanai.


Andrejs Migla mūžībā 12.05.2021

Ar skumjām paziņojam, ka Rīgas Latviešu biedrība saņēmusi sēru vēsti - trešdien, 12. maija, vakarā 80 gadu vecumā mūžībā devies ilggadējs Rīgas Latviešu biedrības biedrs, rakstnieks, režisors, pedagogs un scenārists Andrejs Migla.

Andrejs Migla bija ne vien aktīvs Rīgas Latviešu biedrības biedrs un īstens Latvijas patriots, bet arī vairāku sasaukumu RLB domnieks un valdes loceklis. No 2005. - 2010. gadam Andrejs Migla bija Rīgas Latviešu biedrības priekšsēdētāja vietnieks kultūras jautājumos un viņa vadībā biedrībā tika īstenota jaudīga kultūras programma. Pēdējos gados Andrejs Migla aktīvi darbojās Rīgas Latviešu biedrības Literatūras komisijā, lai arī dzīves ceļš viņu bija aizvedis prom no Rīgas  - uz Liepāju, kurai tika veltīta rakstnieka un režisora īpaša mīlestība  un ievērojams sirdsdarbs. Andrejs Migla bija vairāku lugu un lasītāju iemīļotu romānu autors, daļa no tiem sarakstīti kopdarbā ar Valdi Rūmnieku, rakstījis libretus mūzikliem un dramatizējumiem, scenārijus, vēsturiskus un biogrāfiskus darbus.  Strādājis Liepājas teātrī un Latvijas Radioteātrī, kur dramatizējis un iestudējis virkni savulaik nozīmīgu un populāru darbu. Izveidojis un vadījis Liepājas teātra 1. un 2. aktieru studiju.

Mums, Rīgas Latviešu biedrības saimei, pietrūks Andreja Miglas radošuma, atsaucības, optimisma un cilvēcības ikvienā dzīves situācijā.

Sērojam un izsakām visdziļāko līdzjūtību Andreja Miglas ģimenei, tuviniekiem un draugiem.Konkurss – koncertcikls "Talants Latvijai"
20.05.2021

Godātie konkursa - koncertcikla "Talants Latvijai" dalībnieki! Vēlamies informēt, ka, sakarā ar esošo epidemioloģisko situāciju mūsu valstī un ar visu no tā izrietošajām sekām, iepriekš plānotā konkursa - koncertcikla "Talants Latvijai" 29. sezonas pārceltā norise klātienē tiek atcelta. "Talants Latvijai" 29. sezonas konkursa norise turpināsies attālināti.

Lasīt vairāk ...


Koncertprogramma “Raimonda Paula retro dziesmas”
16.10.2021

Koncertprogramma “Raimonda Paula retro dziesmas” pārcelta uz 2021. gada 16. oktobrī plkst. 15.00

Lasīt vairāk ...


Iespēja noklausīties cikla "Visas Alfrēda Kalniņa 250 solodziesmas" piektā koncerta TĀ STĀSTA ierakstu
17.11.2021

Rīgas Latviešu biedrībā izskanējis cikla Visas Alfrēda Kalniņa 250 solodziesmas piektais koncerts TĀ STĀSTA. Ņemot vērā valstī noteikto ārkārtējo stāvokli un pulcēšanās ierobežojumus, šis koncerts norisinājās digitālajā vidē, koncerta ierakstu iespējams vērot Rīgas Latviešu biedrības YouTube kontā - https://www.youtube.com/watch?v=2mObo4I8_xk&t=4820s

Lasīt vairāk ...


Iespēja noklausīties koncerta "Brīvības cīnītāju gars cauri visiem laikiem" ierakstu
17.11.2021

Iespēja noskatīties Lāčplēša dienas koncerta „Brīvības cīnītāju gars cauri visiem laikiem” ierakstu.

Lasīt vairāk ...


Iespēja noklausīties koncerta STĪGAS. BALSIS. ELEKTROAKUSTIKA ierakstu
17.11.2021

Iespēja noklausīties koncerta STĪGAS. BALSIS. ELEKTROAKUSTIKA pirmatskaņojuma ierakstu.

Lasīt vairāk ...


TEĀTRU TENORI koncertā "Lūk, mana sirds!"
08.03.2022

Ņemot vērā ārkārtas situāciju valstī, SARĪKOJUMS SARĪKOJUMS TIEK PĀRCELTS UZ 2022. GADA 8. MARTU.

Lasīt vairāk ...