Projekts MĀJAS ELPA LATVIJĀ
08.09.2013

Rīgas Latviešu biedrība Latvijas NVO fonda programmas sabiedrības saliedēšanai „Ārpusskolas pasākumu programma” ietvaros no 2013. gada 1. maija līdz 8. septembrim īsteno projektu "Mājas elpa Latvijā".

Lasīt vairāk ...


Noslēdzies konkurss „ Labākais skolā”
03.07.2013

Maija beigās noslēdzies konkurss „Labākais skolā” un labākie skolēni no Kuldīgas, Dobeles, Mazsalacas, Ādažiem, Rīgas, kā arī Rīgas Latviešu biedrības aktīvākie pasākumu dalībnieki ieguva tiesības piedalīties projekta „ Mājas elpa Latvijā” nometnēs Carnikavā un Mazsalacā 2013. gada jūlijā un augusta sākumā.

Lasīt vairāk ...


Konkurss „Labākais skolā”
10.05.2013

Starptautiskā Integrācijas projektā tiek iesaistītas Latvijas skolas no visiem reģioniem. Tiek iesaistītas skolas no Rīgas , Kuldīgas, Dobeles, Mazsalacas, Carnikasvas un Preiļiem. Konkursa laikā tiek izvēlēti katras skolas 5 labākie skolēni, kuri kā balvu iegūst tiesības piedalīties vasaras nometnē. Skolas izvēlas labākos skolēnus, pamatojoties uz mācību, rezultātiem, dalības dažādās skolas un ārpusskolas aktivitātēs. Konkursa ietvaros katrs nometnes dalībnieks sagatavo atraktīvu prezentāciju par savu reģionu, novadu, pilsētu, skolu. Šie darbi tiks prezentēti nometņu pasākumā „Ceļojam pa Latviju”!

Lasīt vairāk ...