14.04.2018
vārda dienas: Strauja, Gudrīte
Radoši, izzinoši un čakli notikušas „Pavasara tradīciju radošās darbnīcas”
2018-04-14

„Pavasara tradīciju radošās darbnīcās” Mores pagasta „Kalna Vaizuļos” sestdien, 14. aprīlī aptuveni 60 dalībnieku no Mores pagasta, Siguldas novada, Rīgas un citām Latvijas vietām iesaistījās izzinošās, praktiskās, atraktīvās, senās un jaunās pavasara talkai raksturīgās aktivitātēs, izbaudot saulainu, notikumiem bagātu darba dienu lauku sētā. Latvija ir kļuvusi arī bagātāka par vienu dižozolu – „Kalna Vaizuļu” ozolam tika piešķirts dižkoka statuss, un ainava šai vietā izkopta daudz skaistāka.
Lasīt vairāk ...


Konference "Mūsu saknes Zemē un skats Debesīs"
2018-04-14

ieviete, vīrietis senatnē un tagad. Kā būt veselumā un vairot gaismu, savienojot gadu simteņiem krātu dzimtas spēku un tradīcijas ar tiekšanos uz personīgo garīgo pilnību. Sieviete - radītāja, vīrietis - aizsardzība. Sieviešu, vīriešu dzīves cikli, lomas un viedums
Lasīt vairāk ...


Pavasara tradīciju radošās darbnīcas
2018-04-14

Lai popularizētu kultūrvēsturiskā mantojuma izpēti, lauku ainavas saglabāšanas un kopšanas iespējas, aktualizētu dabas objektu vērtības un amatu prasmju apguvi piemērotā vidē – lauku sētā, 14. aprīlī plkst.10.00 Siguldas novada Mores pagasta „Kalna Vaizuļos” tiks realizēts projekts „Pavasara tradīciju radošās darbnīcas”, ko veido Rīgas Latviešu biedrības Folkloras komisija.
Lasīt vairāk ...