LATVIEŠU NACIONĀLĀS KULTŪRAS PIEDZĪVOJUMS

“NO ZUPAS LĪDZ DZIESMAI”
Tradicionālie tautas tērpi, dziesmas, rotaļas un mielasts

Sagaidīsim Jūs kā ciemiņus un pavadīsim kā draugus!

Latviešu nacionālās kultūras programmā „No zupas līdz dziesmai” lutināsim Jūs ar latviešu tradicionālajiem ēdieniem, mūziku un izrādīsim autentiskos latviešu tautas tērpus.

Varēsiet iesildīties ar zupu, nobaudīt dažādas uzkodas un iestiprināties ar latviešu “lielo” ēdienu. Un tad - deserts ar dziesmām un mūziku. Atklāsim arī kādu mūsu virtuves noslēpumu...

Jums būs iespēja vērot deju priekšnesumus un arī aktīvi iesaistīties īstās latviešu dejās un rotaļās. Atraktīvākie dalībnieki saņems balvas - īpašas ēdienu receptes, kuras aizvest mājās.

Latviešu meitenes krāšņos tautas tērpos, nacionālie mūzikas instrumenti – tas būs skaisti un patiesi uz Jūsu ceļojuma atmiņu bildes!

Kultūras programmas norises vieta ir greznā un vēsturiskā Rīgas Latviešu biedrības nama „Līgo zāle”, pašā Rīgas centrā. Rīgas Latviešu biedrības nams ir latviešu nacionālās atmodas zīme gan Latvijas valsts dibināšanas un nacionālās pašapziņas tapšanas laikā 19.- 20. gadsimtā, gan pašlaik. “Līgo zāle”- dots nosaukums vienai no Rīgas Latviešu biedrības nama svinību zālēm, jo „Līgo” un „Jāņi” ir dižākie latviešu tautiskie svētki.

Gaidām ciemos jebkurā gada laikā! Pasākums paredzēts grupām, iepriekš piesakoties!

 

RĪGAS LATVIEŠU BIEDRĪBA
Merķeļa ielā 13
Rīgā

Ligita Asare
projekta koordinatore
ligita.asare@gmail.com
Tel. +371 29412426

http://www.rlb.lv/ekskursijas/no-zupas-lidz-dziesmai
Video youtube.com/watch?v=rGWRxrl_2MI